Już w niedzielę bieg i koncert Cleo w Kleosinie!!!


Już w niedzielę, 15 września Kleosin i całą juchnowiecką gminę czeka wielkie święto. Tego dnia odbędzie się V Bieg Uliczny na 5 km „Przybij Piątkę w Kleosinie”, a po nim koncert mega gwiazdy polskiej sceny muzycznej Cleo! Przed nami popołudnie i wieczór pełne wrażeń. Wielki piknik zaczynamy o godzinie 14. Będą animacje, konkursy, bezpłatne place zabaw dla dzieci. O godz. 17 nastąpi start biegu, a o godz. 18.30 rozpocznie się część koncertowa. Najpierw na scenie pojawi się zespół SamoHA, a po nim powitamy Cleo!!!!!
Zwróćmy uwagę, że będą też zmiany w ruchu komunikacyjnym związane z imprezą. Trasa biegu prowadzi ulicami Kleosina i składa się z dwóch 2,5-kilometrowych okrążeń. Start i meta usytuowane zostaną na placu Szkoły Podstawowej przy ul. Zambrowskiej. Stamtąd zawodnicy wybiegną w lewo, w ulicę Tarasiuka, następnie skręcą w lewo w ulicę Zdrojową i dobiegną do ulicy Baczyńskiego. Dalej czeka kilkusetmetrowy odcinek ulicą Baczyńskiego do skrzyżowania z ulicą Gałczyńskiego. Po wbiegnięciu na ulicę Gałczyńskiego zawodnicy skierują się w ulicę Żeromskiego, a z ulicy Żeromskiego wbiegną na ulicę Zambrowską (wzdłuż drogi wojewódzkiej). Ulicą Zambrowską wbiegną na teren szkolny (w lewo za „Kukułką”), przebiegną plac szkolny i udadzą się na drugie identyczne okrążenie.
START BIEGU NASTĄPI O GODZ. 17 i UWAGA OD TEGO MOMENTU ULICE STANOWIĄCE TRASĘ BIEGU ORAZ ULICE PRZECINAJĄCE TRASĘ ZOSTANĄ WYŁĄCZONE Z RUCHU. PROSIMY KIEROWCÓW O PRZESTRZEGANIE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA I STOSOWANIE SIĘ DO POLECEŃ OSÓB ZABEZPIECZAJĄCYCH TRASĘ BIEGU.
Utrudnienia związane z biegiem nie potrwają długo. Skończą się przed godz. 18. Prosimy natomiast o zachowanie szczególnej ostrożności na ulicy Tarasiuka położonej przy placu szkolnym, gdzie do godzin wieczornych spodziewamy się wzmożonego ruchu pieszego. W niedzielne popołudnie tę część Kleosina najlepiej samochodami omijać.  
Zwracamy się też z gorącą prośbą do mieszkańców domów i bloków znajdujących się wzdłuż trasy biegu. W czasie trwania biegu (od godz. 17 do godz. 18) prosimy nie parkować pojazdów na trasie biegu oraz nie wyjeżdżać samochodami lub motorami z posesji. Zwracamy się też z prośbą do właścicieli psów o zachowanie zasad bezpieczeństwa i zwrócenie szczególnej uwagi na swoje zwierzęta.

tomaszl | 13.09.2019 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media