NIEZAPOMNIANY WIECZÓR W KLEOSINIE
Cleo, Cleo, Cleo – roznosiło się w niedzielę po całym Kleosinie, a pewnie słyszalne było w innych miejscowościach juchnowieckiej gminy oraz w Białymstoku. Cleo w Kleosinie zaprezentowała wielkie show. To był koncert, jaki długo, bardzo długo będziemy pamiętać.
Wieczorny koncert Cleo wprawił w euforię tłumy widzów. Ale na placu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II wiele działo się już wcześniej. Dzieci oraz młodzież szalały na „dmuchańcach”, był świetny bieg „Przybij Piątkę w Kleosinie”, w którym wystartowało ponad 200 zawodników! Bieg zakończył się zwycięstwem Bogusława Andrzejuka, który wyprzedził Adama Supińskiego i Wojciecha Augustynowicza. Wśród kobiet koronę obroniła triumfatorka ubiegłorocznej imprezy – Julita Bielawiec. Drugie miejsce zajęła Sylwia Ciołko, trzecia była Magdalena Kowalczuk.Swoją klasyfikację mieli mieszkańcy gminy Juchnowiec Kościelny. Tutaj toczyła się zacięta rywalizacja o Puchar Wójta Gminy Krzysztofa Marcinowicza. Wśród kobiet zwyciężyła Julita Bielawiec przed Marzeną Żuk i Anną Król. W kategorii mężczyzn najszybszy był Maciej Bielawiec, który wyprzedził Jacka Jarmołowicza i Marka Kaweckiego (szczegółowe wyniki na stronie Ośrodka Kultury – www.okjuchnowiec.pl).   
Ostrzegaliśmy, trasa nie była łatwa, ale na metę każdy wpadał z uśmiechem na twarzy. Zatem tak źle chyba nie było. W każdym razie wiadomo, co czeka biegaczy za rok podczas kolejnego spotkania, kiedy będziemy „Przybijać Piątki w Kleosinie”.  
Po biegu na scenie pojawił się zespół SamoHA, który rozgrzał publiczność. Była wielka energia i pasja. Mieszanka rocka i rapu zaprezentowana przez SamoHA spowodowała, że w Kleosinie zrobiło się bardzo gorąco. Temperatura sięgnęła zenitu, kiedy na scenę weszła ona – wyjątkowa, piękna, cudowna, mega gwiazda Cleo.
Koncert Cleo był po prostu rewelacyjny. Śpiewali wszyscy. Były hity, były tańce, było show! Wspaniale bawiła się publiczność. Artystka była pod wrażeniem atmosfery, jaka spotkała ją w Kleosinie. Po koncercie zeszła przed scenę i długo rozdawała zdjęcia oraz autografy swoim fanom.  
Cleo w Kleosinie, Cleo w Kleo – liczyliśmy, że to będzie cudowny wieczór. Nie spodziewaliśmy się jednak, że będzie aż tak przepięknie. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami.
Kochani jesteście!
DorotaK | 18.09.2019 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media