http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Niezapomniane chwile i otwarte serca w Lewickich
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2016-05-09 12:15:09)

Wspaniała zabawa, cudowna atmosfera, uśmiech i niespotykana życzliwość – tak wyglądał piątkowy Piknik Rodzinny z OSP Lewickie. Wielkim wydarzeniem był występ megagwiazdy polskiej sceny muzycznej, Zenka Martyniuka z zespołem „Akcent”. Zenek zgodził się zagrać charytatywnie. Oprócz niego serca otworzyło mnóstwo ludzi. Wszystko dla chorej na białaczkę Marysi.


Tuż przed zakończeniem pikniku za wszelką okazaną pomoc, z wielkim wzruszeniem w głosie, dziękowała Anna Skorulska, mama Marysi. Przyłączamy się do podziękowań i możemy śmiało powiedzieć, że piątkowe popołudnie zapamiętamy na bardzo długo.
Piknik zorganizowała OSP Lewickie, a koordynatorem całej ogromnej operacji był Robert Szymański. Lewickie otrzymało wsparcie ze strony zastępów strażaków z wielu innych miejscowości naszej gminy oraz policji. W organizację zaangażowało się również wiele firm, osób prywatnych, instytucji. Pomysł wspierał Urząd Gminy Juchnowiec Kościelny oraz Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym. W piątek publiczność zobaczyła m.in. premierowy występ dziecięcej tanecznej grupy Ośrodka Kultury, pokaz nieco starszych tancerzy oraz pokaz ZUMBY.
Wiele emocji i radości przyniosła licytacja zebranych pamiątek, a niektóre osiągały kwotę rzędu tysiąca złotych!
Był bigos, stół wiejski, lody, słodycze. Było malowanie twarzy, dmuchaniec, a nawet stoisko astronautyczne. Wszystko za darmo, a w zasadzie za pieniążki wrzucane do puszki. Nikt nie żałował grosza. Nikt nie żałował też gardeł przy rewelacyjnym koncercie „Akcentu”, czy wcześniej "VIP-u".
Każdy opuszczał Lewickie z uśmiechem na twarzy. Piątkowego wieczoru najbardziej uśmiechnięta była chyba jednak Marysia… To wszystko bowiem dla dzielnej MARYSI, której życzymy dużo sił i zdrowia.
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72499