http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: ZAPROSZENIE NA SZKOLENIA INFORMACYJNE
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2016-09-22 13:02:24)

„Możliwości finansowania działań w zakresie rozwoju przedsiębiorczości, aktywności lokalnej i wsparcia inwestycji lokalnych 2014-2020 na terenie LGD Puszcza Knyszyńska”

 
Prezes LGD Puszcza Knyszyńska Adam Kamiński w imieniu Zarządu i Biura zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń informacyjnych dotyczących pozyskiwania środków finansowych na działanie Rozwijanie działalności gospodarczej.
 W ramach spotkań przedstawiony zostanie także harmonogram planowanych naborów wniosków na drugą połowę 2016 r. i pierwsza połowę 2017 r.
W szczególności zapraszamy: przedsiębiorców lub osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą.Zakres tematyczny szkoleń:

1.    Omówienie ogólnych zasad przyznawania pomocy finansowej w ramach konkursów przewidzianych przez Lokalną Grupę Działania Puszcza Knyszyńska: kto może ubiegać się o dofinansowanie, zakres projektów, planowane kwoty wsparcia.
2.    Omówienie zasad oraz dokumentacji dotyczącej naboru wniosków w ramach działania : rozwijanie działalności gospodarczej.

UWAGA: Wszystkich zainteresowanych szkoleniem prosimy o przygotowania wydruku wniosku i biznesplanu, które dostępne są na stronie www.arimr.gov.pl

Harmonogramadres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72596