http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Wyprawki Czytelnicze
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2019-09-11 13:27:09)Gminna Biblioteka Publiczna w Juchnowcu Kościelnym oraz Filia Biblioteczna w Kleosinie zakwalifikowały się do akcji czytelniczej pt. „MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK” organizowanej przez Instytut Książki.
W ramach projektu dzieci w wieku przedszkolnym (roczniki od 2013 do 2016), które są już naszymi czytelnikami lub zapiszą się do biblioteki, otrzymają bezpłatnie Wyprawki Czytelnicze! Radzimy nie zwlekać z wizytą, gdyż liczba wyprawek jest ograniczona.

Na Wyprawkę składają się:
- książka „Pierwsze wiersze dla...”;
- poradnik dla rodziców „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka”;
- Karta oraz naklejki Małego Czytelnika.
To jednak nie koniec atrakcji! Maluchy, które będą regularnie wypożyczały bajeczki podczas każdej wizyty otrzymają naklejkę, a gdy zbierze się ich pełna dziesiątka z dumą wręczymy im dyplom Małego Czytelnika, a także zrobimy pamiątkowe zdjęcie z maskotkami strzegącymi naszego księgozbioru.
Już dziś serdecznie zapraszamy rodziców wraz z pociechami w wieku 3 - 6 lat do Biblioteki w Juchnowcu (ul. Plac Królowej 1, tel. 85 719 61 94) lub Filii w Kleosinie (ul. Zambrowska 20, tel. 85 74 74 257) po odbiór bezpłatnej WYPRAWKI CZYTELNICZEJ. Zachęcamy do regularnych odwiedzin w bibliotece i zbierania naklejek - dyplomy dla Małych Czytelników czekają! Do zobaczenia w bibliotece.
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=73948