Zapraszamy na Dni Ziemi Juchnowieckiej 2023. Bawimy się już za niespełna dwa tygodnie. Spotykamy na wydarzeniach zaplanowanych w terminie 2-5 czerwca. Będzie dużo muzyki, sportu, po prostu dobrej zabawy. Zaczynamy w piątek, 2 czerwca w Olmontach promocją książki „Juchnowieckie szepty o historii”. W sobotę spędzimy popołudnie i wieczór na stadionie w Juchnowcu Dolnym. O godzinie 18 rozpocznie się wielka Spartakiada Sołecka o Puchar Wójta Gminy (zgłoszenia w Ośrodku Kultury), a potem muzyka i koncert bijącego rekordy popularności SKOLIMA. Niedziela, to „Biesiada na wschodnią nutę” w Dorożkach, gdzie wystąpią legendarne „PRYMAKI”. Dni Ziemi Juchnowieckiej zakończymy w poniedziałek, w Koplanach XI Zawodami Wędkarskimi o Złotą Rybkę Juchnowiecką (zgłoszenia w Ośrodku Kultury). Rezerwujcie pierwszy weekend czerwca, zapowiada się gorąco, bądźcie z nami. Zapraszamy.

Wspierają nas: MAG-BUD, OX2, ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W DOROŻKACH. Patronat medialny: Radio Jard.