Gorąco zachęcamy do udziału w inicjatywie. Jeśli znasz osobę działającą na rzecz gminy, promującą ją w kraju i regionie, wiesz o firmie wpływającej na wizerunek juchnowieckiej gminy, kojarzysz zasługujące na wyróżnienie wydarzenie/instytucję/przedsięwzięcie zgłoś swoich kandydatów do Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny!!!

Zgłoszenia można składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy lub drogą pocztową (Urząd Gminy Juchnowiec Kościelny, ul. Lipowa 10, 16-061 Juchnowiec Kościelny) oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 stycznia 2020 r. I uwaga, wśród zgłaszających rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody!

Laureatów Nagród Wójta poznamy 8 lutego 2020 r. podczas uroczystej gali. Szczegóły dotyczące Nagrody, w tym dokładny regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie internetowej Urzędu Gminy: www.juchnowiec.gmina.pl